Badminton

 

14th Krishna Mohan Memorial Nationwide Open Badminton Tournament 2074

Date

Events

Players Vs Players

Winner Name

2074/12/02 Men's Single Final Ratnajit Tamang vs Dipesh Dhami Ratnajit Tamang (22-20),(21-11)
2074/12/1 Mixed/ D. F. Pooja Shrestha/ Dipesh Dhami (APF) vs Nangsal Tamang/ Ratnajit tamang (TAC) Pooja Shrestha/ Dipesh Dhami (APF) (17-21), (21-19), (21-17)
2074/12/1 Masters/D 35+F Ganesh Chanda/ Krishna Siwakoti (NPC) vs Chet Singh Thajpa/ Ganesh Thada Magar (APF) Ganesh Chanda/ Krishna Siwakoti (NPC) (21-13), (20-22), (21-16)
2074/12/1 V/D. 45+ Nabin Babu Shrestha/ Shyam Parajuli (ZBA) vs Raju Bhuju/ Hari Prasad Shrestha (Galaxy Club) Nabin Babu Shrestha/ Shyam Parajuli (ZBA) (21-17), (21-17)
2074/12/1 men's/D F. Ratnajit Tamang/ Nabin Shrestha (TAC) vs Dipesh Dhami+Bijit Thapa Magar (APF) Ratnajit Tamang/ Nabin Shrestha (TAC) (21-16), (19-21), (22-20)
2074/12/1 Boys/S U-17 F Prince Dahal (Darchula) vs Prajul Maharjan (TAC)  Prince Dahal (Darchula) (21-14), (21-19)
2074/12/1 Women's/D.F. Pooja Shrestha/ Sichhya Shrestha (APF) vs Nangsal Tamang/Anu Maya Rai (TAC) Pooja Shrestha/ Sichhya Shrestha (APF) (21-23), (21-14), (21-16)
2074/12/1 men's/D S.F. Dipesh Dhami/Bijit Thapa Magar (APF) VS Dipak Bohara/Jivan Acharya (NPC) Dipesh Dhami/Bijit Thapa Magar (APF) (21-18), (21-14)
2074/12/1 men's/D S.F. Ratnajit Tamang/ Nabin Shrestha (TAC) VS Sudip sedai/ Sajan Krishna Tamrakar (APF)  Ratnajit Tamang/ Nabin Shrestha (TAC) (21-16), (21-16) 
2074/11/30 Master D/35+ S.F Chet Singh Thapa/ Ganesh Thada Magar (APF) vs Raju Gautam/ Ganesh Bdr. Malla (APF) Chet Singh Thapa/ Ganesh Thada Magar (APF) (21/8), (24/26), (21/9)
2074/11/30 Master D/35+ S.F Ganesh Chanda/ Krishna Siwakoti(NPC) vs Obhi Kumar Khatri/ Jibesh kumar Pandey (APF)  Ganesh Chanda/ Krishna Siwakoti(NPC)  (21-8), (21-12)
2074/11/30 Mix Doubles S.F. Pooja Shrestha+Dipesh Dhami(APF) vs Punam Gurung+Sudip Sedai(APF) Pooja Shrestha+Dipesh Dhami(APF) (21/9),(21/16)
2074/11/30 Mix Doubles S.F. Nangsal Tamang+Ratnajit Tamang(TAC) vs Sita Rai+Bikash Shrestha(Bhojpur) Nangsal Tamang+Ratnajit Tamang(TAC) (21/7),(21/16)
2074/11/30 Master D/35+ Q.F Ganesh Chand+Krishna Sivakoti(NPC) vs Ashok K.Shakya+Pramod K.Bharati(APF) Ganesh Chand+Krishna Sivakoti(NPC) (21/9),(21/10)
2074/11/30 Master D/35+ Q.F Raju Gautam+Ganesh Bdr. Malla(APF) vs Bhuwan Singh Thakuri+Dhirendra Chand(APF) Raju Gautam+Ganesh Bdr. Malla(APF) (21/23),(21/11),(21/14)
2074/11/30 Master D/35+ Q.F Obhi Khatri+Jibesh K.Pandey(APF) vs Surendra Man Shrestha+Dipak Gurung(APF) Obhi Khatri+Jibesh K.Pandey(APF) (21/15),(22/20)
2074/11/30 Master D/35+ Q.F Chet Sing Thapa+Ganesh Thada Magar(APF) vs Nabin Singh Rai+Tej Raj Sharma(APF) Chet Sing Thapa+Ganesh Thada Magar(APF) (21/8),(21/10)
2074/11/30 Boy's U-17 S.F Prince Dahal(Darchula) vs Rijen Maharjan(TAC) Prince Dahal(Darchula) (21/11),(21/17)
2074/11/30 Boy's U-17 S.F Praful Maharjan(TAC) vs DevRaj Rana(Kailali) Praful Maharjan(TAC) (21/11),(21/10)
2074/11/30 Women's/D.S.F Nangsal Tamang+Anu Maya Rai(TAC) vs Sunayana Mukhiya+Jessica Gurung(Jhapa) Nangsal Tamang+Anu Maya Rai(TAC) (21/14),(11/21),(21/18)
2074/11/30 Women's/D.S.F Pooja Shrestha+Sichhya Shrestha(APF) vs Amita Gaire+Rasila Maharjan(TAC) Pooja Shrestha+Sichhya Shrestha(APF) (21/11),(21/19)
2074/11/30 V/D 45+ S.F Raju Bhuju+Hari P.Shrestha(Galaxy Club) vs Raju Maharjan+Sunil Bajracharya(Kritipur) Raju Bhuju+Hari P.Shrestha(Galaxy Club) (14/21),(21/17),(21/18)
2074/11/30 V/D 45+ S.F Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) vs Bhumi Gurung+Karna Shahi(KTM) Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) (21/18),(21/13)
2074/11/30 W/S Final  Nangsal Tamang(TAC) vs Rasila Maharjan(TAC) Nangsal Tamang(TAC) (21/19),(19/21),(21/19)
2074/11/30 Men's /D. Q.F DipeshDhami+Bijit Thapa Magar(APF) vs Riyaz Ansari+Irfan Ansari(Banke) DipeshDhami+Bijit Thapa Magar(APF) (21/17),(21/11)
2074/11/30 Men's /D. Q.F Dipak Bohara+Jivan Acharya(NPC) vs Suraj Maharjan+Praful Maharjan(TAC) Dipak Bohara+Jivan Acharya(NPC) (9/21),(21/14),(25/23)
2074/11/30 Men's /D. Q.F Sudip Sedai+Sajan Krishna Tamrakar(APF) vs Rukesh Maharjan+Pabin Linthip(TAC) Sudip Sedai+Sajan Krishna Tamrakar(APF) (21/17),(22/24),(21/15)
2074/11/30 Men's /D. Q.F RatnaJit Tamang+Nabin Shrestha(TAC) vs Gautam Kathayat+Bishal Pradhan(APF) RatnaJit Tamang+Nabin Shrestha(TAC) (21/19),(21/10)
2074/11/30 Boys/S U-17 Q.F Prince Dahal(Darchula) vs Diwas Shahi(Prabhat HSS) Prince Dahal(Darchula) (21/8),(21/5)
2074/11/30 Boys/S U-17 Q.F Rijen Maharjan(TAC) vs Yogesh Khadka(Kailali) Rijen Maharjan(TAC) (21/14),(18/21),(21/15)
2074/11/30 Boys/S U-17 Q.F Dev Raj Rana(Kailali) vs Ujjal Pokhrel(Morang) Dev Raj Rana(Kailali) (21/14),(21/12)
2074/11/30 Boys/S U-17 Q.F Praful Maharjan(TAC) vs Alish Thapa(NPS) Praful Maharjan(TAC) (21/5),(21/12)
2074/11/30 M/S S.F Dipesh Dhami(APF) vs Nabin Shrestha(TAC) Dipesh Dhami(APF) (21/16),(21/16)
2074/11/30 M/S S.F RatnaJit Tamang(TAC) vs Prince Dahal(Darchula) RatnaJit Tamang(TAC) (21/17),(21/10)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Nabin Singh Rai+Tej Raj Sharma(APF) vs Chandra Kuber Khapung+Rabi Paudel(APF) Nabin Singh Rai+Tej Raj Sharma(APF) (W/O)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Bhuwan Singh Thakuri+Dhirendra Chand(APF) vs Prem K.Shrestha+Lok Bdr. Thapa(APF) Bhuwan Singh Thakuri+Dhirendra Chand(APF) (13/21),(21/16),(21/14)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Raju Gautam+Ganesh Bdr.Malla(APF) vs Netra Bdr.Karki+Basanta Bdr.Singh(APF) Raju Gautam+Ganesh Bdr.Malla(APF) (21/17),(21/15)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Obhi Khatri+Jibesh K.Pandey(APF) vs Harka Raj Pant+Prakash K. Subedi(APF)  Obhi Khatri+Jibesh K.Pandey(APF) (21/17),(21/17)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Chet Singh Thapa+Ganesh Thapa Magar(APF) vs Narendra Bom+Suresh Sen Oli(APF) Chet Singh Thapa+Ganesh Thapa Magar(APF) (21/12),(21/15)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Surendra Man Shrestha+Dipak Gurung(APF) vs Hom Gyanwali+Lokesh Tumbhamphe(APF) Surendra Man Shrestha+Dipak Gurung(APF) (21/11),(21/12)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Ganesh Chand/Krishna Siwakoti(NPC) vs Laxman Thapa+Meg Raj Joshi(APF) Ganesh Chand/Krishna Siwakoti(NPC) (21/16),(21/16)
2074/11/29 V/D 45+ Q.F. Raju Bhuju+Hari P. Shrestha(Galaxy Club) vs Umesh K.C.+Prem Ghale(ZBA) Raju Bhuju+Hari P. Shrestha(Galaxy Club) (21/12),(21/15)
2074/11/29 V/D 45+ Q.F. Bhumi Gurung+Karna Shahi(KTM) vs Padam Bdr. Magar+Purna Bdr. Budhathoki(APF) Bhumi Gurung+Karna Shahi(KTM) (14/21),(21/19),(21/19)
2074/11/29 V/D 45+ Q.F. Raju Maharjan+Sunil Bajracharya(Kritipur) vs Rudra Thing+Raja Babu Maharjan(APF) Raju Maharjan+Sunil Bajracharya(Kritipur) (21/15),(23/21)
2074/11/29 M/D 35+ P.Q Ashok K.Shakya+Pramod K. Bharati(APF)  vs Rammani Mishra+Upendra Singh Panta(Dhading) Ashok K.Shakya+Pramod K. Bharati(APF)  (W/O)
2074/11/29 M/D P.Q Suroj Maharjan+Praful Maharjan(TAC) vs Ritesh Shrestha+Datta Thapa(A toZ) Suroj Maharjan+Praful Maharjan(TAC) (W/O)
2074/11/29 M/D P.Q Gautam Kathayet+Bishal Pradhan(APF) vs Subas Ulak+Suman Pokhrel(Tikathali) Gautam Kathayet+Bishal Pradhan(APF) (21/8),(21/11)
2074/11/29 M/D P.Q Rantajit Tamang+Nabin Shrestha(TAC) vs Hira Rai+Gyaljen Sherpa(NPC/ZBA) Rantajit Tamang+Nabin Shrestha(TAC) (21/12),(21/14)
2074/11/29 V/D 45+ Q.F. Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) vs Ramesh Adhikari+Anoj Poudel(ZBA) Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) (21/17),(21/18)
2074/11/29 M/S Q.F Dipesh Dhami(APF) vs Bijit Thapa Magar(APF) Dipesh Dhami(APF) (21/19),(21/11)
2074/11/29 M/S Q.F Nabin Shrestha(TAC) vs Sajan Krishna Tamrakar (APF) Nabin Shrestha(TAC) (21/19),(21/12)
2074/11/29 M/S Q.F Prince Dahal(Darchula) vs Bikash Shrestha(Bhojpur) Prince Dahal(Darchula) (21/18),(21/18)
2074/11/29 M/S Q.F Ratnajit Tamang(TAC) vs Praful Maharjan(TSC) Ratnajit Tamang(TAC) (21/11),(21/8)
2074/11/29 W/S  S.F Rasila Maharjan(TAC) vs Jessica Gurung(Jhapa) Rasila Maharjan(TAC) (21/13),(21/17),
2074/11/29 W/S  S.F Nangsal Tamang(TAC) vs Shova Gauchan(APF) Nangsal Tamang(TAC) (21/12),(21/13)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Prince Dahal(Darchula) vs Ujjwal Shrestha(Kapilvastu) Prince Dahal(Darchula) (21/4),(21/9)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Diwas Shahi(Prabhat HSS) vs Samir Basukala(PHSS) Diwas Shahi(Prabhat HSS) (21/15),(5/21),(21/19)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Rijen Maharjan(TAC) vs Gokul Jora(NIC) Rijen Maharjan(TAC) (21/19),(21/8)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Yogesh Khadka(Kailali) vs Priyansu Singh Chhetri(AVN) Yogesh Khadka(Kailali)  (21/13),(16/21),(21/17)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Ujjal Pokhrel(Morang) vs Sanjiv Bhandari(NIC) Ujjal Pokhrel(Morang) (21/11),(21/14)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Dev Raj Rana(Kailali) vs Santosh Paneru(NA Kanchanpur) Dev Raj Rana(Kailali) (21/17),(21/12)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Alish Thapa(NPS) vs Manish Thapa(NPS) Alish Thapa(NPS) (21/18),(18/21),(21/19)
2074/11/29 B/S. U-17 P.Q  Praful Maharjan(TAC) vs Abhiyan Kashyep(ZBA) Praful Maharjan(TAC) (21/6),(21/5)
2074/11/28 Mix/Doub. Q.F Poonam Gurung+Sudip Sedai(Kaski/APF) vs Shova Gauchan+Bijit Thapa Magar(APF) Poonam Gurung+Sudip Sedai(Kaski/APF) (21/16),(21/15)
2074/11/28 Mix/Doub. Q.F Pooja Shrestha+Dipesh Dhami(APF) vs Anumaya Rai+Nabin Shrestha(TAC) Pooja Shrestha+Dipesh Dhami(APF) (21/12),(21/16)
2074/11/28 Mix/Doub. Q.F Sita Rai+Bikram Shrestha(Bhojpur) vs Amita Giri+Suroj Maharjan(TAC) Sita Rai+Bikram Shrestha(Bhojpur) (21/16),(21/16)
2074/11/28 Mix/Doub. Q.F Nangsal Tamang+Ratnajit Tamang(TAC) vs Sita Dahal+Nir Bikram Devkota(APF) Nangsal Tamang+Ratnajit Tamang(TAC) (21/12),(16/21),(21/5)
2074/11/28 M/D 35+ Bhuwan Singh Thakuri+Dhirendra Chand vs Purna Chandra Bhatta+Sudhir Subedi(APF) Bhuwan Singh Thakuri+Dhirendra Chand (21/13),(18/21),(21/11)
2074/11/28 M/D 35+ Raju Gautam+Ganesh Bdr.Malla (APF) vs Bijaya K.Pandit+Vhim Bdr.Thapa(APF) Raju Gautam+Ganesh Bdr.Malla (APF) (21/3),(21/9)
2074/11/28 M/D 35+ Nabin Singh Rai+Tej Raj Sharma(APF) vs Prem Dhoj Shah  Santa Ram Chaudhary(APF) Nabin Singh Rai+Tej Raj Sharma(APF) (21/16),(21/18)
2074/11/28 M/D 35+ Narendra Bom+Suresh Sen Oli(APF) vs Kamal Giri+Kusu Budhathoki(APF) Narendra Bom+Suresh Sen Oli(APF) (21/18),(15/21),(21/17)
2074/11/28 M/D 35+ Chet Singh Thapa+Ganesh Thapa Magar(APF) vs Krishna Bhakta Barmacharya+Tribhuwan Bista(APF) Chet Singh Thapa+Ganesh Thapa Magar(APF) (21/5),(21/17)
2074/11/28 M/D 35+ Hark Raj Panta+Prakash K. Subedi(APF) Vs Bishnu Bhatta+Cheta Raj Joshi(APF) Hark Raj Panta+Prakash K. Subedi(APF) (21/16), (21/5)
2074/11/28 M/D 35+ Hom Gyanwali+Lokesh Thumbahamphe(APF) Vs Dhurba K.C.+Hem Basnet(APF) Hom Gyanwali+Lokesh Thumbahamphe(APF) (21/16),(21/19)
2074/11/28 M/D 35+ Ashok K. Shakya+Pramod K. Bhasati(APF) Vs Ganga Dutta Panta+Jagdishwor Karki(APF) (21/10) ,(21/14) Ashok K. Shakya+Pramod K. Bhasati(APF)(21/10) ,(21/14)
2074/11/28 M/D 35+ Laxman Thapa+Megh Raj Joshi(APF) Vs Bijay K.C.+Sushil Adhikari(APF) Laxman Thapa+Megh Raj Joshi(APF) (21/6) ,( 21/19)
2074/11/28 Men's Doubles Riyaz Ansari+Irfan Ansari(Banke) vs Yambar Khatri+Gajendra Limbu(APF) Riyaz Ansari+Irfan Ansari(Banke) (21/11), (21/18)
2074/11/28 Men's Doubles Dipak Bohara+Jivan Acharya(NPC) Vs Kamal Shrestha+Adarstha Bista(Tikathali B.C.) Dipak Bohara+Jivan Acharya(NPC) (21/11),(21/8)
2074/11/28 Men's Doubles Ram Baniya+Raman Bohara(ZBA) Vs Indra Bdr. Mahato+Vimal Shrestha(APF) Ram Baniya+Raman Bohara(ZBA) (W/O)
2074/11/28 Men's Doubles Sujan Thapa+Anil Shrestha(ZBA) vs Purna Bdr.Thapa+Gaurab Dahal(NPC) Sujan Thapa+Anil Shrestha(ZBA) (W/O)
2074/11/28 Men's Doubles Subas Ulak+Suman Adhikari(Thakali) vs Sunil Shakya(Lalitpur) Subas Ulak+Suman Adhikari(Thakali) (W/O)
2074/11/28 W/D Q.F  Pooja Shrestha+Sichhya Shrestha(APF) vs Jyoti Limbu+Dina Pun(ZBA) Pooja Shrestha+Sichhya Shrestha(APF) (21/11),(22/20)
2074/11/28 W/D Q.F Amita Giri+Rasila Maharjan(TAC) vs Nita Lamsal+Sita Rai(Morang/Bhojpur) Amita Giri+Rasila Maharjan(TAC) (21/14),(22/20)
2074/11/28 W/D Q.F Sunayana Mukhiya+Jessica Gurung(Jhapa) vs Shova Gauchan+Poonam Gurung(APF+Kaski) Sunayana Mukhiya+Jessica Gurung(Jhapa) (21/14),(21/12)
2074/11/28 W/D Q.F Nangsal Tamang+Anu Maya Rai(TAC) vs Sita Dahal+Gyanu Limbu(APF) Nangsal Tamang+Anu Maya Rai(TAC) (W/O)
2074/11/28 V/D 45+ Raju Maharjan+Sunil Bajracharya(Kritipur) vs Bed Bdr.Shrestha+Bhaskarraj(APF) Raju Maharjan+Sunil Bajracharya(Kritipur) (23/21),(24/22)
2074/11/28 V/D 45+ Umesh K.C.+Prem Ghale(ZBA) vs Ram Prajapati+Lokendra Timilsina(Dhumbarahi) Umesh K.C.+Prem Ghale(ZBA) (21/19),(20/22),(21/17)
2074/11/28 V/D 45+ Bhumi Gurung+Karna Shahi(KTM) vs Basanta Lamsal+Purusottam Aryal(APF) Bhumi Gurung+Karna Shahi(KTM) (W/O)
2074/11/28 V/D 45+ Rudra Thing+Raja Babu Maharjan(APF) vs Raj Kumar Shrestha+Rajendra Adhikari(Dhading) Rudra Thing+Raja Babu Maharjan(APF) (21/12),(12/21),(21/15)
2074/11/28 V/D 45+ Raju Bhuju+Hari P.Shrestha(Galaxy Club) vs Suresh Kumar Thaha Shrestha+Raju Khumbu(Bhaktapur) Raju Bhuju+Hari P.Shrestha(Galaxy Club) (21/13),(21/14)
2074/11/28 V/D 45+ Padam Bdr.Magar+Purna Bdr.Budhathoki(APF) vs Buddhi Chaudhary+Bishnu Adhikari(Hetauda) Padam Bdr.Magar+Purna Bdr.Budhathoki(APF) (21/19),(21/19)
2074/11/28 V/D 45+ Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) vs Tej Bdr.Chand+Hari Sitaula(APF) Nabin Babu Shrestha+Shyam Parajuli(ZBA) (21/13),(21/18)
2074/11/28 V/D 45+ Ramesh Adhikari+Anoj Poudel(ZBA) vs Mejarman Gopali+HelonGurung(APF) Ramesh Adhikari+Anoj Poudel(ZBA) (W/O)
2074/11/28 W/S Q.F Jessica Gurung(Jhapa) vs Amita Giri(TAC) Jessica Gurung(Jhapa) (21/18),(21/18)
2074/11/28 W/S Q.F Rasila Maharjan(TAC) vs Sichhya Shrestha(Chitwan) Rasila Maharjan(TAC) (21/14),(17/21),(21/19)
2074/11/28 W/S Q.F Shovha Gauchan(APF) vs Anu Maya Rai(TAC) Shovha Gauchan(APF) (22/20),(7/21),(21/18)
2074/11/28 W/S Q.F Nangsal Tamang(TAC) vs Sunayana Mukhiya(Jhapa) Nangsal Tamang(TAC) (21/7),(21/12)
2074/11/28 M/S P.Q Dipesh Dhami(APF) vs Pabin Linthep(TAC) Dipesh Dhami(APF) (21/13),(21/11)
2074/11/28 M/S P.Q Bijit Thapa Magar(APF) vs Irfan Ansari(Banke) Bijit Thapa Magar(APF) (21/19),(21/18)
2074/11/28 M/S P.Q Sajan Krishna Tamrakar(APF) vs Indra Bdr.Mahata(APF) Sajan Krishna Tamrakar(APF) (21/14),(21/10)
2074/11/28 M/S P.Q Nabin Shrestha(TAC) vs Jeevan Acharya(NPC) Nabin Shrestha(TAC) (21/12),(21/16)
2074/11/28 M/S P.Q Prince Dahal(Darchula) vs Dipak Bohora(NPC) Prince Dahal(Darchula)(21/7),(21/17)
2074/11/28 M/S P.Q Bikash Shrestha(Bhojpur) vs Gautam Kathayat(APF) Bikash Shrestha(Bhojpur) (21/19),(21/19)
2074/11/28 M/S P.Q Praful Maharjan(TAC) vs Sudip Sedai(APF) Praful Maharjan(TAC) (21/11),(21/19)
2074/11/28 M/S P.Q Ratnajit Tamang(TAC) vs Dev Raj Rana(Kailali) Ratnajit Tamang(TAC) (21/12),(21/12)
2074/11/27 Men's single Dipesh Dhami(APF) vs Priyansu Singh Chhetri(AVN) Dipesh Dhami(APF) (21/14),(21/4)
2074/11/27 Men's single Pabin Linthep(TAC) vs Bisal Khadka(TAC) Pabin Linthep(TAC) (21/19),(21/16)
2074/11/27 Men's single Bijit Thapa Magar(APF) vs Sujan Thapa(ZBA) Bijit Thapa Magar(APF) (21/11),(21/10)
2074/11/27 Men's single Indra Bahadur Mahta(APF) vs Rukesh Maharjan(TAC) Indra Bahadur Mahta(APF) (17/21),(23/21),(21/17)
2074/11/27 Men's single Irfan Ansari(Banke) vs Purna Bahadur Thapa(NPC) Irfan Ansari(Banke) (23/21),(21/10)
2074/11/27 Men's single Sajan Krishna Tamrakar(APF) vs Hari Rai(NPC) Sajan Krishna Tamrakar(APF) (21/11),(21/9)
2074/11/27 Men's single Jeevan Acharya(NPC) vs Suman Limbu(APF) Jeevan Acharya(NPC) (21/11),(21/11)
2074/11/27 Men's single Prince Dahal(Darchula) vs Sunil Joshi(TAC) Prince Dahal(Darchula) (21/12),(21/14)
2074/11/27 Men's single Dipak Bohora(NPC) vs Nir Bikram Devkota(APF) Dipak Bohora(NPC) (21/15),(18/21),(22/20)
2074/11/27 Men's single Nabin Shrestha(TAC) vs Gaurav Dahal(NPC) Nabin Shrestha(TAC) (W/O)
2074/11/27 Men's single Gautam Kathayat(APF) vs Riyaz Ansari(Banke) Gautam Kathayat(APF) (21/15),(21/8)
2074/11/27 Men's single Bikash Shrestha(Bhojpur) vs Gokul Tamang(Swoyambhu) Bikash Shrestha(Bhojpur) (21/7),(21/9)
2074/11/27 Men's single Praful Maharjan(TAC) vs Nirajan Devkota(APF) Praful Maharjan(TAC) (16/21),(21/10),(21/11)
2074/11/27 Men's single Sudip Sedai(APF) vs Yogesh Khadka(Kailali) Sudip Sedai(APF) (21/10),(21/11)
2074/11/27 Men's single Dev Raj Rana(Kailali)  vs Jyoti Prakash Sunar(APF) Dev Raj Rana(Kailali) (21/6),(21/9)
2074/11/27 Men's single Ratnajit Tamang(TAC) vs Akhil Shrestha(ZBA) Ratnajit Tamang(TAC) (21/7),(21/12)
2074/11/27 45+ vet. Doubles Umesh K.C+Prem Ghale(ZBA) vs Amrit Mall+Pramod Chaudhary(APF) Umesh K.C+Prem Ghale(ZBA) (21/6),(21/13)
2074/11/27 45+ vet. Doubles Raj Kumar Shrestha+Rajendra Adhikari(Dhading) vs Kiran Pradhan+Yogeshwor Shrestha(Dhankuta) Raj Kumar Shrestha+Rajendra Adhikari(Dhading) (21/17),(23/21)
2074/11/27 45+ vet. Doubles Padam Bdr.Magar+Purna Bdr.Budhathoki(APF) vs Hira K.C+Maheshraj Paudel(APF) Padam Bdr.Magar+Purna Bdr.Budhathoki(APF) (21/11),(12/21),(21/12)
2074/11/27 45+ vet. Doubles Ramesh Adhikari+Anoj Paudel(ZBA) vs Bishnulal Shrestha+Ramesh Bhattachan(Dhading/Kaski) Ramesh Adhikari+Anoj Paudel(ZBA) (21/17),(27/25)
2074/11/27 Women's singles Jessica Gurung(Jhapa) vs Nita Lamsal(Morang) Jessica Gurung(Jhapa) (21/6),(25/23)
2074/11/27 Women's singles Sichhya Shrestha(Chitwan) vs Manisha Khadka(ZBA) Sichhya Shrestha(Chitwan) (21/6),(21/6)
2074/11/27 Women's singles Rasaila Maharjan(TAC) vs Poonam Gurung(Kaski) Rasaila Maharjan(TAC) (21/12),(21/15)
2074/11/27 Women's singles Shobha Gauchan(APF) vs Ranjhana Bhatta(Kanchanpur) Shobha Gauchan(APF) (21/16),(21/8)
2074/11/27 Women's singles Anu Maya Rai(TAC) vs Sita Rai(Bhojpur) Anu Maya Rai(TAC) (23/21),(21/8)
2074/11/27 Women's singles Amita Giri(TCA) vs Jyoti Limbu(ZBA) Amita Giri(TCA) (W/O)
2074/11/27 Women's singles Sunayana Mukhiya(Jhapa) vs Tara Ale(ZBA) Sunayana Mukhiya(Jhapa) (21/9),(21/8)
2074/11/27 Women's singles Nangsal Tamang(TCA) vs Mahima Shrestha(ZBA) Nangsal Tamang(TCA) (21/7),(21/8)
2074/11/27 Mix-Double Pooja Shrestha+ Dipesh Dhami(APF) vs Tara Ale + Suman Limbu(ZBA/APF) Tara Ale + Suman Limbu(ZBA/APF) (21/17),(21/6)
2074/11/27 Mix-Double Sita Rai + Bikash Shrestha (Bhojpur) vs Sichhya Shrestha + Sajankrishna Tamrakar (APF)+(Chitwan) Sita Rai + Bikash Shrestha (Bhojpur) (21/18),(21/13)
2074/11/27 Boy's U-17 Manish Thapa(NPS) vs Aman Maharjan(ZBA) Manish Thapa(NPS) (21/14),(23/25),(21/15)
2074/11/27 Boy's U-17 Sanjiv Bhandari (NIC) vs Abhay Mahara (Kapilbastu) Sanjiv Bhandari (NIC)  (21/13),(21/19)
2074/11/27 Boy's U-17 Samir Baskota (PHSS) vs Nischal Budhathoki (Chitwan) Samir Baskota (PHSS) (W/O)
2074/11/27 Men's Single Hira Rai (NPC) vs Kamal Shrestha (Dhanusha) Hira Rai (NPC) (W/O)
2074/11/27 Men's Single Yogesh Khadka (Kailali) vs Arjun Basnet (ZBA) Yogesh Khadka (Kailali) (21/15),(15/21),(21/13)
2074/11/27 Men's Single Gokul Tamang (Swoyambhu) vs Manish Mahara (kapilbastu) Gokul Tamang (Swoyambhu) (21/11),(16/21),(21/16)
2074/11/27 Men's Single Sujan Thapa(ZBA) vs Rijen Maharjan (TAC) Sujan Thapa(ZBA) (21/17),(18/21),(21/14)

RECENT NOTICE ...more

2018-10-14
सप्रज र सप्रप पदको बैकल्पिक उम्मेदवारहरुको नियुक्ति सम्बन्धमा
2018-10-14
(स.प्र.बल, नेपाल कल्याणकारी सेवा केन्द्र) राष्ट्रिय स्तरको बोलपत्र आह्वानको सूचना नं. ०१/०७५-०७६
2018-10-12
राष्ट्रियस्तरको बोलपत्र आह्वानको सूचना नं. APF/NCB/R/06/2075/076
2018-10-12
बढुवा समितिले अंङ्क दिने प्रयोगजनका लागि नेतृत्व क्षमता तथा मूल्याङ्कन फाराम
2018-10-11
स.प्र.स.ह. पदमा बढुवाका लागी सूचना। (साधारण समूह, साधारण उपसमूह)
2018-10-11
स.प्र.ह. पदमा बढुवाका लागी सूचना। (साधारण समूह, साधारण उपसमूह)
2018-10-11
प्रा.स.प्र.ना.नि. पदमा बढुवाका लागी सूचना। (प्राविधिक समुह, स्वास्थ्य तर्फ)
2018-10-11
स.प्र.ना.नि. पदमा बढुवाका लागी सूचना। (साधारण समूह, साधारण उपसमूह)
2018-10-11
स.प्र.ब.ना.नि. पदमा बढुवाका लागी सूचना। (साधारण समूह, साधारण उपसमूह)
2018-10-11
राष्ट्रियस्तरको बोलपत्र आह्वानको सूचना नं. APF/NCB/G/05/2075/076
2018-10-05 - 2018-10-27
Invitation for Bids
2018-09-07 - 2018-11-20
सशस्त्र प्रहरी जवान पदको प्रतियोगितात्मक परीक्षाको पाठ्यक्रम।
2018-08-19 - 2018-12-31
सशस्त्र प्रहरी परिचर पदको प्रतियोगितात्मक परीक्षाको पाठ्यक्रम
2018-08-15 - 2018-12-31
नयाँ भर्ना सम्बन्धी सूचना । (प्राविधिक समूह- ईन्जिनियरिङ्ग र स्वास्थ्य तर्फ)
2018-08-19 - 2018-12-31
सशस्त्र प्रहरी परिचर पदको प्रतियोगितात्मक परीक्षाको पाठ्यक्रम